Diğer Sitelerim


Bir çok proje yaptım bazı domainler hala bende öyle duruyor bakalım. Yeni projelerimde var aklıma  gelenler yazacağım tatbikî sevdiklerim ve sürekli aklımda olanlar öncelikli olacaklar.

VMwareTv.com - bir çok kişi sanırım beni bu site aracılığı ile tanıdı.


1w2.net - bu siteyi 3 karakter ve harf ve sayı olarak aldım amacım çok kısa ve güzel. mail adresim ismim ve soy ismim ve çok kısa domain adı. ab@1w2.net gibi


9v3.net - daha ne yapacağıma karar vermedim -tavsiye verin


devops.ist ist domaini istanbul' a özel güzel bir içerik olacak ama zamanla acelemiz yok domain bizde :)


turkerkek.com - eski ama hala içinde ukde olan bir web sitesi amacım zamanında yoktu hala bana göre yok çok kapsamlı bir erkek sitesi yapmak idi ama bakalım domain bizde hala gerekeni ve imkanı belki bulabiliriz. ama hakkını verelim web tasarım hakkında bilgi sahibi olmam öğrenemem ve iyi paralar kazanmamı da sağladı o sevk etti beni yeni şeyleri öğrenmeye diyebilirim. hatta proje başarısız oldu ama bana çok şey kattı diyebilirim. 


cyteknoloji.com - kendi şirketimin adresi şirketim aktif ama sitesi aktif değil bir ara baya zaman ve emek harcadım ama hayat zaman vermedi bazı durumlarda hep geride kaldı diyebilirim. bakalım aktif olaak bir gün elbet mailler çalışıyor ya yeter.


nethaber46.com - eskiden haber sitesinden yerel acaba demiştim ama haber ajanslarına kayıt tarafsız olma her haberi yazma vs derken sonra botlar vs çıktı ama olsun. Yarıda kalan ve benim için biten bir süreçti domain kimde ne oldu bilmiyorum.


spor46.com - üsteki haber kanalı macerası ile aynı idi.


reklam46.com - göye reklam işlerini yapacaktık memleketimizin ama nerde domain şimdi kimde bilmiyorum.


dogalgaz46.com - hiç unutamam memleketime doğalgaz gelecek kişiler faydalansın diye site nedir ne değildir iş başvuru nasıl yapılır vs hakkında 3-4 yıl ayakta kalan güzel deneyim sağlayan hatta o zamanki Google aramalarında yerel doğalgaz şirketinin bile önüne geçen bir web sitesi idi şu anki durumu nedir domain boşta mı yada kimde bilmiyorum. :) minik anımı aktarayım o zaman telefon numaramı bırakmıştım siteye arayanlar olmuştu doğalgaz yok yardım edin diye bende doğalgaz yardım hattını arayın derdim 180 li bir numara idi :)  Google araması ve seo gücü diyelim.


Daha var sanırım ama şimdi bu sayfayı oluşturduğumda aklıma gelenler bunlar gelirse eskiler aklıma yada yeni çalışmalar o zaman burayı güncelleriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.